Apsolutna hrvatska senzacija: Ante Rebić na korak do povijesnog uspjeha u europskom nogometu!

Datum objave: 20.07.2020.
Autor / izvor:
Zvuči nestvarno s obzirom na start u Milanu, ali sada igra u životnoj formi, i ima uz sebe – Ibru!

Ante Rebić nastavlja oduševljavati, u subotu je u visokoj 5:1 pobjedi Milana nad Bolognom opet bio strijelac.
Bio je to njegov već 11. pogodak ove sezone u prvenstvu, a njegov učinak je tim dojmljiviji što je sve pogotke zabio u 2020. godini.

Protiv Bologne je imao i pomoć suigrača koji su odigrali vrlo dobro, a sam je hrvatski reprezentativac poentirao u 57. minuti. Lukavo ga je proigrao Zlatan Ibrahimović, a on se okrenuo oko čuvara, te s desetak metara u padu svladao vratara Bologne Skorupskog. Igrao je do 82. minute.

Ovi je golom Rebić je postao treći najefikasniji igrač u Ligama petice.

Ispred njega je ove godine samo zvjezdani napadački dvojac iz Bundeslige – Robert Lewandowski s 12 zgoditaka za Bayern, i Erling Haland s 13 za Borussiju Dortmund. Zvuči nevjerojatno kad se pogleda početak sezone, ali Reba bi ove godine mogao postati i najbolji!

S obzirom na mali zaostatak i činjenicu da su i Haland i Lewandowski već na zasluženom odmoru, a da u se u Italiji igraju još četiri kola, vrlo je moguće da Reba postane najubojitiji nogometaš Liga petice u 2020!

Zvuči pomalo nestvarno, s obzirom na njegov start u Milanu, ali sada igra u životnoj formi, i ima uz sebe – Ibru!

Spomenimo i da je stasiti Imoćanin protiv Bologne sudjelovao u akciji za prvi pogodak “Rossonera”, u 10. minuti je na lijevom krilu sjajno petom uposlio Hernandeza, a ovaj prizemnom loptom pronašao Saelemaekersa koji je smireno zabio u donji desni kut.

Zašto postati član?

Ponosni smo što okupljamo navijače da navijaju “ZA” a ne kako je to čest slučaj “PROTIV” i od kada postoji naša udrugu Uvijek vjerni nije bilo nereda od strane naših članova, prije, za vrijeme niti poslije utakmice.

Pridružite nam se i postanite istinski 12. igrač naše reprezentacije.