Bjelica i Zekić nakon trilera: ‘Nitko nas još nije ovako nadigrao!‘; ‘Sad samo možemo otići kući i plakati‘

Datum objave: 02.12.2021.
Autor / izvor:
Emotivno je bilo u Gradskom vrtu nakon dramatične utakmice u kojoj je Osijek izborio polufinale Kupa

Nogometaši Osijeka treći su polufinalisti ovosezonskog izdanja Hrvatskog kupa, nakon što su u četvrtfinalu boljim izvođenjem 11-eraca sa 5:4 izbacili Slaven Belupo u Gradskom. Iako u 120 minuta nije bilo golova, susret u Osijeku obilovao je događajima, oba sastava nisu iskoristila po kazneni udarac, a i jedni i drugi su utakmicu završili sa po 10 igrača.

Prilikom izvođenja 11-eraca prvi je do prednosti stigao gost nakon što je kapetan Osijeka Škorić zatresao gredu, ali odmah potom je i Goda promašio, da bi u šestoj seriji Zirdum pogodio gredu, a Daku bio precizan za prolazak domaćih među četiri najbolja.

Osijek se tako pridružio Gorici i Hajduku koji su četvrtfinale izborili još u utorak, Gorica je boljim izvođenjem 11-eraca izbacila Istru 1961, a Hajduk je kao gost sa 6:3 svladao Lokomotivu.

Nakon gotovo tri sata lude utakmice, Nenad Bjelica je mogao odahnuti.

“Bili smo bolji u prvom, Belupo u drugom poluvremenu. Nije nas još nitko tako nadigrao, ali imali smo više sportske sreće i zaslužili prolaz, a to je najbitnije. Meni je najbitnije da igramo dobro”, kazao je trener Osijeka nakon trilera u Gradskom vrtu dok je Zoran Zekić još jednom morao tješiti svoje igrače u svlačionici.

“Poslije ovog najbolje je otići kući i isplakati se. Što drugo reči. Sreća nam je u potpunosti okrenula leđa”.

Zašto postati član?

Ponosni smo što okupljamo navijače da navijaju “ZA” a ne kako je to čest slučaj “PROTIV” i od kada postoji naša udrugu Uvijek vjerni nije bilo nereda od strane naših članova, prije, za vrijeme niti poslije utakmice.

Pridružite nam se i postanite istinski 12. igrač naše reprezentacije.