Sve je jasno, ovo je zadnja prepreka Dinama na putu do europske elite! Zvezda za njih nije imala odgovor

Datum objave: 11.08.2021.
Autor / izvor:
Prvu utakmicu play-offa Lige prvaka Dinamo će igrati u gostima kod 17. ili 18. kolovoza

Nakon što je upisao pobjedu 1:0 protiv Legije u Varšavi u uzvratnoj utakmici 3. pretkola Lige prvaka, hrvatski nogometni prvak Dinamo doznao je protivnika u nastavku natjecanja u eurokupovima ove sezone. Za ulazak u natjecanje po skupinama Lige prvaka Modri će snage odmjeriti protiv moldavskog Šerifa iz Tiraspola.

Šerif je u uzvratnom dvoboju 3. pretkola Lige prvaka kao domaćin svladao srpskog prvaka Crvenu zvezdu sa 1-0 što mu je uz 1-1 iz prvog susreta igranog prošlog tjedna u Beogradu bilo dovoljno za prolazak dalje.

Strijelac važnog pogotka za Šerif bio je Arboleda u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Prvu utakmicu play-offa Lige prvaka Dinamo će igrati u gostima kod Šerifa 17. ili 18. kolovoza, dok će uzvrat na Maksimiru biti 24. ili 25. kolovoza.

Zašto postati član?

Ponosni smo što okupljamo navijače da navijaju “ZA” a ne kako je to čest slučaj “PROTIV” i od kada postoji naša udrugu Uvijek vjerni nije bilo nereda od strane naših članova, prije, za vrijeme niti poslije utakmice.

Pridružite nam se i postanite istinski 12. igrač naše reprezentacije.